Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

Sparing najmłodszych zawodników Polonii Świdnica

Najmłodsi zawodnicy z naszej Akademii wzięli dzisiaj udział w towarzyskim meczu inaugurującym sezon koszykarski w Kobierzycach. Na mecz zaprosił nas miejscowy Basket Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji -KOSiR Kobierzyce. Podopieczni trenera Lucjana Okraszewskiego stanęli przed nielada wyzwaniem, gdyż mecz rozgrywany był w formule seniorskiej 4x10 min, na kosze o wysokości 305 cm! Nasza drużyna spisała się bardzo dzielnie.

Po pierwszej kwarcie Poloniści prowadzili 6:5. W drugiej kwarcie nasi rywale zastosowali obronę na całym boisku, jednak nasza drużyna dotrzymywała im kroku i wynik na tablicy do przerwy wskazywał 15:14 dla gospodarzy.

Druga połowa to kontynuacja dobrej gry bardziej doświadczonej drużyny z Kobierzyc, która ostatecznie wygrała cały mecz 38:16. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a naszym zawodnikom za zostawione na parkiecie serce i walkę do samego końca. Polonia!!!