Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

8. edycja Domino Streetball Cup za nami…

Emocje powoli opadają, wspomnienia i wzruszenia pozostaną na długo. Po raz kolejny edycja bieżąca pobiła poprzednie. Wydaje nam się, że już nic nie można dołożyć, ale zawsze jednak coś się udaje….🏀🏀🏀🏀.

Nie będziemy pisać o wynikach i klasyfikacjach.. o tym możecie przeczytać w świetnych relacjach Swidnica24.pl i Panorama Świdnicka – Świdnica Nasze Miasto. Napiszemy raczej o ludziach, emocjach i wrażeniach:).
W tym roku mieliśmy na pewno do czynienia z ponadprzeciętnym poziomem sportowym rywalizacji w Kategorii OPEN…. Takie drużyny jak zDolny Śląsk, Coco Jumbo, Flamingo Basket Team, Jedziemy z tym, Generations – Bad Boys czy Heltovs to najwyższy poziom w regionie i drużyny, które liczyłyby się na każdym turnieju w regionie…
Świetny był też poziom konkursu wsadów z Piotr Grabowski na czele. W rywalizację z mistrzem świetnie włączyli się też Jakub „Sąsiad” Heyer oraz Rafał Przybylski.
Rewelacyjny poziom prowadzenia imprezy przez Michał Borzemski przy muzyce Radoslav Rakuzy dodatkowo zwiększył zaangażowanie zawodników i „podkręcił” emocje naszego Eventu na świdnickim osiedlu Zawiszów.
Super pokazy Pole Dance Studio Świdnica oraz Kids Dance były jak zwykle ozdobą Turnieju.
Tłumnie gromadzący się lokalni mieszkańcy mogli skorzystać ze świetnych posiłków serwowanych przez Paśnik oraz Chillout Świdnica.
Jak zwykle mnóstwo atrakcji dla dzieciaków dzięki – Event Junior – Dmuchańce Świdnica Wrocław Wałbrzych Legnica Dzierżoniów, Czysta Świdnica wraz z Ale Heca – imprezy dla dzieci, no i jak co roku wzbudzająca najwięcej radości wśród najmłodszych – PIANA od Straży Pożarnej.
Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom i mieszkańcom Świdnicy i nie tylko za wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Dziękujemy drużynom za przybycie, wysoki poziom rozgrywek oraz walkę do ostatniej kropli potu!
Gratulujemy zwycięzcom zDolny Śląsk i mam nadzieję, że widzimy się za rok.
Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i obecność – Dawid Wojcikowski, Jarek Moczulski, Artur Ciachowski.

Ogromne podziękowania dla osób, które co roku bezinteresownie włączają się w organizację tej imprezy i nie tylko tej, ale cały proces popularyzacji sportu, a przede wszystkim koszykówki wśród dzieciaków i dorosłych- Maciej Korłub, Radek Rg, Jan Bie, Tomasz Biernat, JJ Rosti, Paweł Kaliński, Piotr Cisek.

Podziękowania też dla Patronów i sponsorów imprezy. Przede wszystkim dla Salonu Łazienek, Drzwi i Podłóg Inspiracje Domino i właścicielowi firmy p. Eugeniuszowi Świszczowi za wsparcie nas od samego początku, firmie IgnerHome – Park Zawiszów wraz z Michal Ignerski za objecie patronatem turnieju dla dzieci i młodzieży, Pani Prezydent Beata Moskal-Słaniewska oraz dobrym duchom tego eventu – Panie Radnej Magdalena Rumiancew-Wróblewska oraz Panu Jan Czałkiewicz, oraz wszystkim, których nie wymieniamy z imienia i nazwiska a włączyły się w organizację:)

Widzimy się za rok na 9. Domino Streetball Cup!!!💣💣