Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

KK Oleśnica wygrała o 7 oczek

Mimo mocnego startu i wygranej 17:10 w pierwszej kwarcie, spotkanie z Koszykarskim Klubem Oleśnica zakończyło się wynikiem 70:77 dla gości. Poloniści walczyli do samego końca, jednak to przeciwna drużyna zdominowała drugą połowę meczu. Celne rzuty osobiste i rzuty za trzy punkty zapewniły im wygraną.

W świdnickiej drużynie po raz pierwszy po kontuzji zagrał Jacek Pałac zdobywając 11 punktów. 13 punktów zebrał Andrzej Słobodzian, a 20 – Mateusz Soboń. Wśród oleśniczan najskuteczniejsi byli Marcin Stach, który zdobył 15 punktów oraz Grzegorz Kaczmarek, który celnie trafił wszystkie rzuty osobiste i zdobył aż 25 punktów dla swojej drużyny.

Kolejne starcie czeka Prakto Polonia Świdnica na wyjeździe. Już 26 listopada o godzinie 17:15 zagrają z KKS Siechnice.

Mateusz Soboń – 20 pkt, Andrzej Słobodzian – 13 pkt, Jacek Pałac – 11 pkt, Przemysław Olszewski – 8 pkt, Michał Kurpiel – 6 pkt , Grzegorz Kaczmarczyk – 5 pkt, Janusz Bielawski – 3 pkt, Arkadzius Majcher – 2 pkt, Damian Sieńko – 2 pkt, Marcin Baranowski – 0 pkt