Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

Przerwana passa świdniczan

Jednym zwycięstwem i porażką kończy się koszykarski tydzień w Świdnicy. Rywalizacja z drużyną KKS Siechnice przerwała dobrą passę koszykarzy Franc Gardiner Polonii Świdnica na własnym parkiecie.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dla naszej drużyny dosyć nerwowo. Dodatkowo brak skuteczności spowodował, że już w drugiej kwarcie goście prowadzili różnicą 20 punktów.

W kolejnej części meczu świdniczanie popisali się dobrą grą w obronie i zniwelowali różnicę do 5 punktów. Czwarta kwarta to już jednak gra nerwów i brak zimnej krwi po stronie Franc Gardiner Polonii Świdnica. Ostatecznie goście wzięli rewanż za środową porażkę i wygrali 47:60

W zespole Franc Gardiner Polonia Świdnica punkty zdobyli: Mateusz Soboń [17], Damian Sieńko [7], Andrzej Słobodzian [5], Kacper Hałdaś [4], Jakub Kołodziej [4], Lucjan Okraszewski [4], Grzegorz Kaczmarczyk [2], Artur Pełka [2] i Grzegorz Poradzisz [2].

Kolejny mecz koszykarze Franc Gardiner Polonii Świdnica rozegrają na wyjeździe z drużyną ze Wschowy. Na własnym parkiecie będziemy mogli ich oglądać już 30 listopada w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Rywalem świdniczan będzie zespołów R8 Kraków. Więcej szczegółów niebawem!