Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

Wygrana w Legnicy!

Wygrywamy w Legnicy i tym samym rozpoczynamy sezon z bilansem 1-0.
Całe spotkanie zdecydowanie wyrównane i pełne emocji. Pierwsza kwarta to wymiana punkt za punkt obu drużyn, które wykorzystywały dobrą dyspozycje swoich zawodników podkoszowych. W drugiej kwarcie gospodarze wykorzystali kilka strat naszego zespołu i przy skutecznie wyprowadzonych kontrach odskoczyli na 9 punktów przewagi przed drugą połową.
Trzecia kwarta to zdecydowana poprawa gry naszej drużyny. Twarda obrona i konsekwencja w ataku pozwoliły na odrobienie strat oraz wyjście na prowadzenie, którego już nie oddaliśmy do końca spotkania.

Cieszy nas bardzo dobra postawa i walka do końca. Drużyna pokazała charakter.
Punkty dla nas zdobywali:
Kacper Hałdaś 16, Mateusz Soboń 15 (1x 3), Damian Sieńko 14 (2x 3), Kacper Greczyło 12 (2x 3), Wojciech Kostek 7 (2x 3), Grzegorz Poradzisz 3, Damian Liuras 3 (1x 3), Tomasz Kosmala 2,
KS Basket Legnica 𝟲𝟴 : 𝟳𝟮 Domino Polonia Świdnica 🟢⚪️