Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

Maciej Korłub
Prezes
tel. 504 033 231

Zapraszamy wszystkie media do współpracy z Domino Polonia Świdnica

Jednocześnie, aby współpraca przebiegała sprawnie i przy wzajemnym szacunku do własnej pracy, uprzejmie prosimy o zaakceptowanie jej reguł:

  1. Strona polonia-swidnica.pl jest oficjalnym źródłem informacji o działalności Klubu i organizatora. Media mogą korzystać z informacji umieszczonych na stronie, jak również ze znajdujących się na niej zdjęć, jednak konieczne jest podanie źródła informacji oraz autora lub źródło zdjęcia.
  2. W przypadku wszelkich pytań, próśb czy wątpliwości, prosimy kontaktować się z Rzecznikiem prasowym Klubu. Jest on pośrednikiem między trenerami, zawodnikami i członkami organów Stowarzyszenia Basket Świdnica. Zadaniem trenerów jest szkolenie zawodników, zadaniem zawodników – granie w koszykówkę, a zadaniem członków organów Stowarzyszenia – organizacja jego działalności. Kontakt z prasą jest natomiast zadaniem Rzecznika prasowego Klubu.
  3. Z wnioskiem o realizację materiałów dziennikarskich z trenerami, zawodnikami lub organizatorem prosimy zwracać się do Rzecznika prasowego Klubu. Rzecznik postara się uwzględnić wniosek, jednak prosimy zrozumieć, że w niektórych sytuacjach konieczna będzie odmowa.
  4. Z wnioskiem o materiały dziennikarskie prosimy zwracać się do Rzecznika prasowego Klubu. Wnioski kierowane do innych osób mogą zostać przeoczone.
  5. W trosce o jakość przekazu i rzetelność informacji, Klub zastrzega prawo do autoryzacji materiałów dziennikarskich realizowanych z zawodnikami Klubu, trenerami i/lub członkami organów Stowarzyszenia.
  6. Działalność Klubu nie byłaby możliwa bez wsparcia wielu osób i podmiotów, dlatego prosimy o przeprowadzanie rozmów i wywiadów z zawodnikami i/lub trenerami,  nagrywanych i transmitowanych na żywo,  na tle ścianek reklamowych.

Kontakt dla mediów