Oficjalna strona drużyny IgnerHome Polonia Świdnica

Sponsorzy

Park Zawiszów to osiedle znajdujące się w najbardziej lubianej i pożądanej przez Świdniczan części miasta – „Nowym Zawiszowie”. Zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, położone na wzniesieniu z relaksującym widokiem na panoramę masywu Ślęży wyznacza nowy wymiar nowoczesnego osiedla wśród otaczającej zabudowy. Park Zawiszów to osiedle dla najbardziej wymagających, dla osób poszukujących poza zwykłymi czterema ścianami przestrzeni do życia i odpoczynku. Przestrzeni do spędzania czasu z dziećmi, przyjaciółmi i sąsiadami. Park Zawiszów to zespół trzech budynków o niepowtarzalnej i nieprzeciętnej architekturze. Niebanalny styl to parkowy charakter zagospodarowania osiedla, spójny i harmonijny układ urbanistyczny, zielony skwer, aleja spacerowa, niezliczone kompozycje roślinne, multi-funkcyjny plac zabaw dla dzieci, klimatyczne oświetlenie.
źródło:  www.parkzawiszow.pl

Franc Gardiner to prężnie rozwijająca się firma. Od momentu rozpoczęcia działalności zaprojektowali i wdrożyli wiele innowacyjnych rozwiązań. Jest to lider produkcji rolet wewnętrznych, a także pionier kompleksowych rozwiązań dekoracyjnych z nadrukami.

W swojej ofercie posiada szeroki wybór dekoracji oraz nowoczesnych osłon okiennych wewnętrznych o bogatym wachlarzu wzorów, kolorów, materiałów i faktur. W asortymencie są dostępne m.in. rolety wolnowiszące, rolety w kasecie, żaluzje pionowe czy plisy okienne. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość oraz estetykę wykonania.
źródło:  www.francgardiner.com

DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe z ponad 30-letnią tradycją, bedące liderem w produkcji i dystrybucji klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku.

Poza działalnością dystrybucyjną firma posiada dwa salony wyposażenia wnętrz w Dzierżoniowie i Lubinie o łącznej powierzchni ponad 2000 m2, które są kuźniami inspiracji dla wnętrz Klientów oraz liderami wyznaczającymi trendy w swoich regionach.
źródło: http://www.domino.pl/

Mo-BRUK od 1985 roku prowadził działalność w formie jednoosobowej działalności gospodarczej pod firmą „Mo–Bruk” Józef Mokrzycki. Do 1996 roku przedmiotem działalności była produkcja wyrobów z lastriko (płytki, parapety, schody) a głównymi odbiorcami produktów byli klienci indywidualni. Od 1996 roku Firma realizuje działalność związaną z szeroko rozumianą gospodarką odpadami, obejmującą: składowanie, utylizację i recykling. Ze względu na postępujący rozwój firmy 1 kwietnia 2008 roku dokonano przekształcenia formy prawnej z jednoosobowej działalności gospodarczej Mo-Bruk Józef Mokrzycki w spółkę komandytową. Z dniem 1 czerwca 2010 roku dokonano przekształcenia formy prawnej Spółki w spółkę akcyjną.
źródło: http://mobruk.pl

Tama została założona, jako przedsiębiorstwo należące do kibucu ponad 60 lat temu. Od tego czasu, firma urosła i rozwinęła się, jednak wciąż pozostaje wierna swoim rolniczym korzeniom. To oparcie w tradycji sprawia, że Tama doskonale rozumie potrzeby rolnictwa i oczekiwania rolników.
Dzięki dynamicznemu połączeniu doświadczenia w zakresie zaawansowanego rolnictwa oraz najnowocześniejszej technologii produkcyjnej Tama stała się firmą o światowym zasięgu, która zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników.
źródło: http://www.tama-polska.pl/

Wektor – Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, że budowa domu będzie w zasięgu jednego Twojego kliknięcia myszką? Teraz jest to możliwe! Dołąćz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług naszej firmy. Sklep „WEKTOR” daje Ci możliwość kompleksowego wyposażenia inwestycji budowlanych, bez wychodzenia z domu. Sprawdź naszą ofertę i pozwól się pozytywnie zaskoczyć!
źródło: http://www.wektorbud.pl/

BizFinance powstało, aby przez praktyczne i bezstronne porady finansowe pomagać wszystkim zainteresowanym uzyskaniem kredytu. Nasz zespół to ludzie, którzy wywodzą się z najróżniejszych gałęzi szeroko pojętnej branży finansowej. Dzięki temu świetnie się uzupełniamy. To sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom – zarówno indywidualnym, jak i firmowym – kompleksowe usługi oparte na profesjonalizmie, rzetelności, kompetencji i wiedzy. Obserwując rynek finansów, zauważyliśmy, że brakuje doradztwa finansowego przedstawiającego sprawy z perspektywy Klienta, pokazującego różnice między ofertami produktowymi zarówno bankowymi, jak i ubezpieczeniowymi. W BizFinance możemy zaoferować naszym Klientom – zarówno indywidualnym, jak i firmowym – kompleksowe usługi oparte na profesjonalizmie, rzetelności, kompetencji i wiedzy.
źródło: www.bizfinance.info