Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

Sponsorzy

DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe z ponad 30-letnią tradycją, bedące liderem w produkcji i dystrybucji klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku.

Poza działalnością dystrybucyjną firma posiada dwa salony wyposażenia wnętrz w Dzierżoniowie i Lubinie o łącznej powierzchni ponad 2000 m2, które są kuźniami inspiracji dla wnętrz Klientów oraz liderami wyznaczającymi trendy w swoich regionach.
źródło: http://www.domino.pl/

Wektor – Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, że budowa domu będzie w zasięgu jednego Twojego kliknięcia myszką? Teraz jest to możliwe! Dołąćz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług naszej firmy. Sklep „WEKTOR” daje Ci możliwość kompleksowego wyposażenia inwestycji budowlanych, bez wychodzenia z domu. Sprawdź naszą ofertę i pozwól się pozytywnie zaskoczyć!
źródło: http://www.wektorbud.pl/

BizFinance powstało, aby przez praktyczne i bezstronne porady finansowe pomagać wszystkim zainteresowanym uzyskaniem kredytu. Nasz zespół to ludzie, którzy wywodzą się z najróżniejszych gałęzi szeroko pojętnej branży finansowej. Dzięki temu świetnie się uzupełniamy. To sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom – zarówno indywidualnym, jak i firmowym – kompleksowe usługi oparte na profesjonalizmie, rzetelności, kompetencji i wiedzy. Obserwując rynek finansów, zauważyliśmy, że brakuje doradztwa finansowego przedstawiającego sprawy z perspektywy Klienta, pokazującego różnice między ofertami produktowymi zarówno bankowymi, jak i ubezpieczeniowymi. W BizFinance możemy zaoferować naszym Klientom – zarówno indywidualnym, jak i firmowym – kompleksowe usługi oparte na profesjonalizmie, rzetelności, kompetencji i wiedzy.
źródło: www.bizfinance.info