Oficjalna strona drużyny Domino Polonia Świdnica

Przegrana w Ziębicach

Niestety nie udał się naszym koszykarzom wyjazd do Ziębic. Rywale rozegrali bardzo dobre spotkanie pokonując nas 95:87 i tym samym mocno utrudniając nam wejście do baraży o II ligę.

W pierwszej połowie meczu warunki gry dyktowali rywale wygrywając dwie kwarty 23:18 oraz 28:24. Na przerwę zatem schodziliśmy z 9 punktową stratą. Rozmowa w szatni i wskazówki trenera poskutkowały – koszykarze Polonii wyszli na 3 kwartę mocno zmotywowali wygrywając ją aż 30:16 co zaowocowało 7 punktową przewagą przed decydującą kwartą. Wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą, jednak ostatnia kwarta to popis skuteczności drużyny z Ziębic. Celne rzuty za 3 punkty oraz kontry szybko zniwelowały naszą przewagę i rywale wyszli na prowadzenie, ostatecznie wygrywając 95:87.

Po tym meczu wciąż zajmujemy 5 miejsce w lidze i zamierzamy walczyć o zwycięstwa w ostatnich 4 meczach sezonu. Najbliższy mecz (wyjazdowy) już 27.02 z zespołem UKS Ekonom Legnica – serdecznie zapraszamy.